Azymut na San.

Zapraszamy na niedzielną tułaczkę. Naszą wycieczkę rozpoczniemy w Hermanowej koło Rzeszowa. Poruszając się drogami asfaltowymi, szutrowymi i polnymi dojedziemy do Sanu.
Wyprawa ma charakter turystyczny i jest przeznaczona dla posiadaczy samochodów z napędem 4×4. Trasy będą ułożone i zaplanowane tak, że nawet rozpoczynający swoją przygodę z offroadem spokojnie sobie poradzą, a jak nie – to pomożemy 🙂. Poruszać będziemy się za przewodnikiem po widokowych drogach asfaltowych, szutrowych i polnych. Do przejechania mamy około 70 km.
Co do wyposażenia samochodu to: zaczepy przód, tył w razie potrzeby wyciągnięcia samochodu z opresji, najważniejsze to załoga z pozytywnym nastawieniem i dobry humor 😉. Osoby które boją się że mogą porysować samochód o zarośla – proszę go okleić.
Koszt wyjazdu 150 pln/samochód.
Cena zawiera: opracowanie trasy, prowadzenie po trasie, naklejkę.
Cena nie zawiera: kosztów paliwa, ewentualnych strat w autach i sprzęcie uczestników.
Zgłoszenie udziału:
Email – offroadowe.tulaczki@op.pl
Fb – messenger – offroadowe tułaczki.
Ze względów organizacyjnych ilość samochodów ograniczona. Zaliczkę w wysokości 100 pln należy wpłacić do 26.09.2021, pozostała kwota (50pln) płatna na miejscu.
Warunkiem wpisania na listę jest skontaktowanie się z nami poprzez Email, FB- messenger lub pod nr tel 664 015 984 oraz wpłata wpisowego.
W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników (4 załóg), poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie telefonicznie lub messenger-em do 28.09.2021, wpłacone wpisowe zwrócimy.
Więcej informacji:
Andrzej – 664 015 984
Offroadowe Tułaczki.