YETI 2018 IV EDYCJA.

YETI 2018 IV EDYCJA.
Zapraszamy do udziału w IV edycji wyprawy pod nazwą YETI organizowaną przez Offroadowe Tułaczki w dniach 15-16.12.2018.
Impreza skierowana jest do twardzielek i twardzieli posiadających samochód 4×4 z reduktorem.
Terenem naszej zabawy będzie Beskid Niski. Wyruszamy na trasę z Iwonicza o godzinie 11.00. W terenie ognisko aby się ogrzać i coś zjeść. NOCLEG W TERENIE – W SAMOCHODZIE, POD NAMIOTEM CZY PO PROSTU PRZY OGNISKU! (stąd nazwa imprezy 😉 ). Ognisko pod wiatą więc warunki atmosferyczne dla Yeti – cieplarniane ;). Po śniadaniu zjedzonym w pięknym plenerze przy ognisku wyruszamy na trasę. Naszym celem będzie Rymanów Zdrój, gdzie dla prawdziwych Yeti czeka smaczny obiad w restauracji. Planowane zakończenie imprezy koło godziny 15 po obiedzie.
Zabieramy ze sobą odpowiednią odzież oraz śpiwory, termosy z ciepłym napojem, kuchenki turystyczne, prowiant. Jeśli chodzi o wyposażenie samochodu – to standardowe do jazdy w terenie. Najważniejszym wyposażeniem każdego samochodu jest ekipa z pozytywnym nastawieniem i dobrym humorem!
Cena za udział w imprezie 250pln/załoga (2 osoby), każda dodatkowa osoba 100 pln.
Cena zawiera:
– prowadzenie po trasie przez licencjonowanego przewodnika,
– obiad w niedzielę,
– koszulkę okolicznościową,
– niepowtarzalną naklejkę okolicznościową,
-niezapomniane przeżycie.
Osoby zapisane do 02.12 .2018 koszulki okolicznościowe otrzymają podczas wyjazdu. Osoby zapisane po tym terminie koszulki otrzymają pocztą.
Wpisowe 100pln/samochód.
Zabawa odbędzie się przy udziale minimum 6 załóg.
Zgłoszenia przyjmujemy do 02.12.2018, wraz z rezerwacją miejsca należy wpłacić wpisowe. Po dokonaniu rezerwacji prześlemy na podany adres e-mail potwierdzenie udziału.
W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników, poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie telefonicznie lub e-mail do środy 05.12.2018, Wpłacone wpisowe zwrócimy.

Zabawa odbędzie się przy udziale minimum 6 załóg.
Zgłoszenia oraz więcej informacji pod nr tel. 664 015 984 – Andrzej.