YETI 2022

YETI 2022.
Zapraszamy do udziału w VII edycji zimowej wyprawy pod nazwą YETI organizowanej przez Offroadowe Tułaczki w dniach 17-18.12.2022.
Impreza skierowana jest do twardzielek i twardzieli posiadających samochód 4×4 z reduktorem.
Start o godzinie 11.00 – miejsce zbiórki Rymanów. Przemierzać będziemy malownicze tereny Beskidu Niskiego. W trasie planowany jest postój na posiłek (we własnym zakresie). Wieczorem dojedziemy na pole namiotowe, gdzie będzie na nas czekać ognisko, przy którym ogrzejemy się po całodziennej tułaczce i spędzimy noc. NOCLEG W TERENIE – W SAMOCHODZIE, POD NAMIOTEM CZY PO PROSTU PRZY OGNISKU! (stąd nazwa imprezy ).
Kolejnego dnia po śniadaniu zjedzonym w pięknym plenerze przy ognisku wyruszamy na trasę. Planowane zakończenie imprezy koło godziny 15.
Zabieramy ze sobą odpowiednią odzież oraz śpiwory, termosy z ciepłym napojem, kuchenki turystyczne, prowiant. Jeśli chodzi o wyposażenie samochodu – to standardowe do jazdy w terenie. Najważniejszym wyposażeniem każdego samochodu jest ekipa z pozytywnym nastawieniem i dobrym humorem!
Cena za udział w imprezie 400pln/załoga (2 osoby), każda dodatkowa osoba 50 pln.
Cena zawiera:
– prowadzenie po trasie przez licencjonowanego przewodnika,
– koszulkę okolicznościową,
– niepowtarzalną naklejkę okolicznościową,
– organizację ogniska oraz miejsce noclegowe na polu namiotowym,
– niezapomniane przeżycie.
Cena nie zawiera:
– kosztów paliwa,
– ewentualnych strat w autach i sprzęcie uczestników,
– wyżywienia
– ubezpieczenia.
Zgłoszenie udziału:
Email – offroadowe.tulaczki@op.pl
Fb – messenger – offroadowe tułaczki.
Ze względów organizacyjnych ilość samochodów ograniczona. Zaliczkę w wysokości 100 pln należy wpłacić do 09.12.2022, pozostała kwota (300pln) płatna na miejscu.
Warunkiem wpisania na listę jest skontaktowanie się z nami poprzez FB- messenger oraz wpłata wpisowego.
W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników (5 załóg), poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie do 12.12.2022, a wpłacone wpisowe zwrócimy.
Więcej informacji:
Andrzej – 664 015 984
Offroadowe Tułaczki.