YETI 2023

YETI 2023.
Zapraszamy do udziału w VIII edycji wyprawy pod nazwą YETI organizowaną przez Offroadowe Tułaczki w dniach 16-17.12.2023.
Impreza skierowana jest do twardzielek i twardzieli posiadających samochód 4×4 z reduktorem.
Start o godzinie 11.00 – miejsce zbiórki Rymanów. Przemierzać będziemy malownicze tereny Beskidu Niskiego. W trasie zatrzymamy się na posiłek który należy zabrać ze sobą. Wieczorem dojedziemy na pole namiotowe, gdzie będzie na nas czekać ognisko przy którym ogrzejemy się po dniu tułaczki i spędzimy noc. NOCLEG W TERENIE – W SAMOCHODZIE, POD NAMIOTEM CZY PO PROSTU PRZY OGNISKU! (stąd nazwa imprezy ).
Drugiego dnia po śniadaniu zjedzonym w pięknym plenerze przy ognisku wyruszamy na trasę. Planowane zakończenie imprezy koło godziny 15.
Zabieramy ze sobą odpowiednią odzież oraz śpiwory, termosy z ciepłym napojem, kuchenki turystyczne, prowiant. Jeśli chodzi o wyposażenie samochodu – to standardowe do jazdy w terenie. Najważniejszym wyposażeniem każdego samochodu jest ekipa z pozytywnym nastawieniem i dobrym humorem!
Cena za udział w imprezie 400pln/załoga (2 osoby), każda dodatkowa osoba 100 pln.
Cena zawiera:
– prowadzenie po trasie przez licencjonowanego przewodnika,
– koszulkę okolicznościową,
– niepowtarzalną naklejkę okolicznościową,
– organizację ogniska,
– niezapomniane przeżycie.
Cena nie zawiera:
– kosztów paliwa,
– ewentualnych strat w autach i sprzęcie uczestników,
– wyżywienia.
Zgłoszenie udziału:
Email – offoadowe.tulaczki.pl
Fb – messenger – offroadowe tułaczki.
Ze względów organizacyjnych ilość samochodów ograniczona. Zaliczkę w wysokości 100 pln należy wpłacić do 04.12.2023, pozostała kwota (300pln) płatna na miejscu.
Warunkiem wpisania na listę jest skontaktowanie się z nami poprzez FB- messenger oraz wpłata wpisowego.
W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników (5 załóg), poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie telefonicznie lub messenger-em do 06.12.2023, wpłacone wpisowe zwrócimy.
Więcej informacji:
Andrzej – 664 015 984
Offroadowe Tułaczki.